KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9805244
nr 980 5244
Akvareller
2 st. Lisa Collinder, Stockholmsmotiv, signerade, motivet: 24x31
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 september 2015
kl 19:33:38
14/9 17:38:58
100 kr
14/9 19:28:38